Letná geohra 2008

15.8.2008 bola na stránkach geocaching.sk vyhlásená letná geohra 2008. Spolu s portálom geocaching.sk pre nás túto hru sponzorovala spoločnosť Sony Ericsson a hralo sa o 3 mobilné telefóny Sony Ericsson C702 Cyber-shot s funkciou GPS.

Podmienky hry boli definované takto:
Úlohou súťažiacich v Letnej Geohre 2008 je na základe GPS súradníc nájsť jednu z troch skrýš, ktoré sa nachádzajú v okolí Bratislavy, Žiliny a Košíc. Podmienkou pre zaradenie do žrebovania je fotografia, na ktorej bude súťažiaci odfotografovaný s maskou a odznakom, ktoré nájde spoločne s inými malými darčekmi v každej skrýši. Pokiaľ sa na hľadača usmeje šťastie v záverečnom žrebovaní, ktoré sa uskutoční 3. septembra 2008, môže vyhrať jeden z troch mobilných telefónov C702 Cyber-shot.

Aj my sme sa hry zúčastnili a navštívili sme dve súťažné kešky - Nad Zákrutou pri Ružíne a Pod Minčolom pri Žiline. Do hry sme poslali nasledovné súťažné fotky:

Po skončení hry sme už netrpezlivo očakávali výsledky losovania. Aké bolo naše prekvapenie a hlavne potešenie, keď sme medzi víťazmi letnej geohry videli aj naše meno.

Fotografie z letnej geohry 2008 su v našej fotogalérii.