Canyoning - Chorvátsko 2009

Canyoning Croatia 2009

Canyoning je spôsob pohybu kaňonom kombinujúci viacero spôsobov adrenalínových činností a športov ako horskú turistiku, horolezectvo, zlaňovanie a plávanie. V kaňoningu sa spája športová rôznorodosť s výzvou skál a vody v prapôvodne zachovanej podobe.

...wikipedia

Keď sa nám na našej dovolenke v Omiši vyskytla príležitosť vyskúšať canyoning na vlastnej koži, využili sme to. Bol to super zážitok.

 

 

Slideshow z našej galérie

 

Komentáre

caute chlapi,to som ja karol-charlie,co ste boli so mnou,alebo neboli na canyoningu,bolo dobre co?tuto sezonu uz budeme na inom mieste a agentura sa vola house of rafting.minuleho roku sme velmi canyonig nerobili,lebo bol problem so zakonmi v hr na canyonig,nevedeli ho specifikovat,tak sme ho robili akoze na cierno.ale to je tiez chorvatsko.tohto roku budeme robit celodenny canyoning a to je uz ina kava,tak nas potom v omisi vyhladajte,dame vylet aj so zlavou.inac teraz sme otvorili aj taku stranku na facebooku omis chorvatsko tak tam poslite nejake fotky z omisa a canyonigu ak sa da,je tam toho este malo.moja adresa je

tak sa majte a dufam,ze sa v omisi uvidime.karol 00421 915 120013